V organizaci školního roku, kterou mají děti nalepenou v Notýsku, je uveden nesprávný termín konzultačních hodin. Dne 6. 3. se konzultace nekonají. Pokud budete potřebovat se mnou cokoli projednat, napište mi a domluvíme se na schůzce. Všechny rodiče zdravím a moc děkuji za zakoupení vstupenek a příspěvky do tomboly na školní večírek. Vaší pomoci si velice vážím.
e9a894c82a_22893898_u.jpg
Vážení rodiče,
děti dnes dostaly vstupenku na
školní večírek, na který jste srdečně zváni. Pokud budete mít zájem o další vstupenky, dejte mi, prosím, vědět a já Vám je obstarám (doporučuji zajistit si místenky v kanceláři školy co nejdříve). Pokud se na večírek nechystáte, můžete zaplacením vstupenky přispět na akce pro děti nebo vstupenku pošlete zpět do školy.
Také  bych Vás chtěla požádat o pomoc při
zajištění dárků do tomboly za naši třídu. Příspěvek je dobrovolný (30 – 50 Kč). (Pomoc ze strany rodičů při výběru dárků uvítám.)
Děkuji.

 
index.jpg
ZŠ 1.máje a E-Bezpečí zvou rodiče a veřejnost na besedu, která se bude konat dne 26.2.2019 v 16:30 v sále nad jídelnou. Přednáška je zdarma. 
Cyklus přednášek pro rodiče je zaměřen na ústřední témata spojená s rizikovým chováním na internetu. Kromě teoretického výkladu jednotlivých fenoménů obsahuje propracovanou kazuistiku, opatření pro ochranu a obranu před nebezpečími spojenými s užíváním internetu, postupy řešení konkrétních problémů ve škole i mimo školu, plány prevence, intervenční instituce apod.   
Téma a bližší informace: http://vzdelavani.e-bezpeci.cz/?akce=kurz4&
zima.jpg
Pokud nám bude přát počasí, půjdeme v pátek 8. 2. v rámci projektu „Barvy roku“ 4. vyučovací hodinu na školní hřiště. Děti si zde budou plnit úkoly na "Zimní cestě", dejte jim teplé oblečení a obuv. (Aktovku s sebou.)
images.jpg

Výpis pololetního vysvědčení dostanou děti ve čtvrtek 31. 1. v poslední vyučovací hodině. Výpis vysvědčení vám zůstává. V pátek 1. 2. mají děti pololetní prázdniny.

index.jpg
Ve středu 23.1. nám začíná plavecký výcvik. Plavat budeme každou středu od 9:00 do 10:30. Odjíždíme autobusem v 8:40, do školy se vracíme kolem 11:00.       
Děti potřebují: plavky, ručník, (plavecké brýle), děvčata s delšími vlasy koupací čepici a hřeben. Vše podepište a dejte do igelitové tašky (tu podepište také). Kdo nebude plavat (bude po nemoci nebo nachlazený), vezme si tričko, kraťasy a obuv vhodnou na bazén (+ knihu, hračku ...). Bude platit nový rozvrh hodin.

Platba činí 410 Kč.
 
index.jpg
Dostali jsme milé pozvání na vánoční besídku ZŠ a MŠ Dětského centra Hranice. Je to krásná příležitost zažít atmosféru vzájemnosti v adventním čase. Děti se těší, takže jsme pozvání přijali a vypravíme se v úterý 18. 12. v 8:20 do Divadla Stará střelnice. Aktovku dětem dejte, vrátíme se ještě na zbytek vyučování do školy. AJ nechejte doma. Přeji Vám všem krásný poslední adventní týden, ať je plný radostného očekávání Vánoc a rodinného štěstí. I. Němová
anděl.jpg
Moc děkuji rodičům za nastrojení svých andílků. Chvíli nám ty andělské oblečky i fungovaly (andělským chováním :), ale nebojte se, nebudu je dál vyžadovat, působilo to jen chvíli :( Dětem to moc slušelo, užily si to. Fotky vložím co nejdříve.
vánoční-reklama-vánoční-čepice-na-zakázku.jpg
Pokud máte doma červenou čepičku s bílou bambulí, přibalte ji, prosím, dětem do aktovky. Budeme se některý den (podle počasí) fotit na PF naší školy. Pokud čepičku nemáte, neshánějte ji, děti ji mít nemusí. Děkuji.
1
Created by George King Company 2007 - 2010

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one