index.jpg
Ve čtvrtek 25. 10. se budou fotit děti, které mají vyplněné objednávky z 1. třídní schůzky. (Fotografování Kubíčka a Tobiaska s bratry pohlídám :)

 
vesele-podzimni-listy.jpg
V pátek 12. 10. půjdeme po 1. vyučovací hodině do parku. Děti budou potřebovat sportovní oblečení a batůžek (pouzdro, svačina, pití, čip na oběd, kapesníky …).
V pondělí 8. 10. jedeme do Divadla loutek v Ostravě na představení Dášeňka. Autobus odjíždí již v 7:15, děti z ranní družiny vyzvednu, všichni se sejdeme před školou v 7:05. Aktovku děti nepotřebují, stačí batůžek s pouzdrem, svačinou, pitím, kartičkou na oběd. Dětem, kterým bývá v autobuse nevolno, dejte Kinedril. Vstupenky a autobus budeme hradit z třídního fondu.
d3b0d07e4029905130dc12a696238740.png
Ve čtvrtek 4. a v pátek 5. 10. se zúčastníme školní olympiády. V obou dnech budeme jednu vyučovací hodinu na školním hřišti. Děti budou potřebovat teplé sportovní oblečení a obuv. (Aktovku s sebou!)
index.jpg
 
V úterý 4. 9. v 16:00 hodin se bude konat společná třídní schůzka.
Prosím o účast, je nutné projednat důležité informace. Děkuji.
index.jpg
Školní rok jsme dnes zahájili úspěšně :) a teď už to půjde všecho samo :)))
Zítra dejte dětem
aktovku, do ní všechny učebnice do 2. třídy (zkontrolujeme je, uložíme ve škole a domů budou děti nosit jen ty, které budou potřebovat na DÚ), pouzdro, podepsané papuče v podepsaném pytlíku. Dnešní domácí úkol je dobrovolný (další už budou povinné  :( - děti si můžou zítra přinést nějakou drobnost, která jim připomíná uplynulé prázdniny a něco nám o ní povypráví.

Ráda jsem vás dnes všechny viděla a těším se zítra ráno na děti a v
16:00 na rodiče. Třídní schůzku jsem si důkladně připravila, vše jsem vám nafotila a tím pádem vás nezdržím dlouho (už jsme přece sehraní :). Můžete již přinést 1000 Kč do tř. fondu, co z něj budete platit, vám zítra řeknu.

Přeji vám krásný den a úspěšný celý školní rok!

Zítra ráno musím stihnout návštěvu lékaře, pokud se zdržím, zastoupí mě chvíli paní vychovatelka, ale nebude to na dlouho :). Pokud by ráno vznikl nějaký problém (šatna...), nic se neděje, vyřešíme ho s dětmi, až se vrátím.  

 
 
škola.png

Milí rodiče, milé děti,

prázdniny pomalinku končí a možná už začínáte myslet na školu.

Posílám Vám i dětem pozdrav a pár informací k novému školnímu roku.

V pondělí 3. 9. přivítám děti v naší nové třídě ve 2. patře budovy 1. stupně v 8:00. Povíme si, co nás čeká v novém školním roce a jak jsme se měli o prázdninách. Aktovku a papučky nechejte první den ještě doma :-). V 8:45 si můžete děti vyzvednout v přízemí. Děti, které jsou přihlášené do ŠD již od pondělí, odvedu do družiny.

Organizace vyučování v prvním týdnu školy:

Úterý 4. 9. - končíme v 10:45, oběd v 11:10

Děti si přinesou:

- aktovku, vybavené pouzdro

- papuče v pytlíku (vše podepsané!)

- podepsaný malý ručník

- svačinu, pití, popř. čip na oběd

V 16:00 se koná SPOLEČNÁ TŘÍDNÍ SCHŮZKA. Do tř. fondu budeme vybírat 1000 Kč.

Prosím všechny rodiče o účast! Těším se na vás!

 

Středa 5. 9. - končíme v 11:40

Čtvrtek 6. 9. - dle rozvrhu (končíme v 11:40)

Pátek 7. 9. - druhý pokus o rekord "Spojme mosty". Odpoledne proběhne Sportovní odpoledne s Klubem rodičů.

Pro lepší organizaci mimoškolních aktivit Vám posílám alespoň časový rozvrh na školní rok:

Po: 8:00 - 11:40

Út: 8:00 - 12:35

Stř: 8:00 - 11:40

Čt: 8:00 - 11:40

Pá: 8:00 - 12:35

Přeji Vám krásný zbytek prázdnin a těším se na další společný školní rok :-)

Vaše I. Němcová

IMG_20180629_085406.jpg
Moji milí prvňáčci!

Skončil Váš první školní rok a já doufám, že na něj budete rádi vzpomínat. Děkuji za milé rozloučení, za krásné květiny a dárečky. Přeji Vám nádherné dva měsíce prázdnin plné radosti, sluníčka, pohody a veselých zážitků. Dávejte na sebe pozor, udělejte si co nejčastěji čas na pěknou knížku, napište dopis babičce nebo kamarádům a spočítejte si útratu za zmrzlinu, ať nezapomenete, co jste se v první třídě naučili. Těším se na Vás ve druhé třídě!

Milé maminky a tatínkové!

Zvládli jste první třídu s velkou pochvalou a teď Vás čeká zasloužený klid od mého úkolování. Přeji Vám prázdninovou pohodu, krásnou dovolenou a hodně radosti z Vašich dětí. Těším se na další spolupráci s Vámi.

Ve škole zůstalo pouzdro, taška s plaváním, CD s fotkama ... Plavání jsem nechala doschnout, vše jsem uložila do krabice. Pokud si budete chtít zapomenuté věci vyzvednout, spojte se se mnou přes e-mail. Jinak po prázdninách vypátráme majitele a předáme do správných rukou. Děti dostaly také lístek s informac
emi o tom, co máte a nemáte kupovat do 2. třídy a co je třeba udělat s výtvarnými potřebami.
A teď už hurá na prázdniny! 
Created by George King Company 2007 - 2010

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one