plesy.jpg

Děti dnes dostaly pozvánku a vstupenku na školní večírek, na který jste srdečně zváni. Pokud budete chtít další vstupenky, vzkažte po dítěti. Nechcete-li vstupenku zaplatit, vraťte ji zpět do školy.

Pokud se na večírek chystáte, zakupte si co nejdříve u p. sekretářky místenky - bývají brzy vyprodané.
I letos přispívá každá třída dárkem do tomboly. Prosím tedy o finanční příspěvek na tento dárek 50Kč (1x za rodinu :).

Peníze, popř. vstupenky doneste do konce tohoto týdne.
Za Klub rodičů děkuji.
detsky karneval.png
Dne 24.2. zveme všechny milovníky převleků a zábavy na
MAŠKARNÍ KARNEVAL.
Akce proběhne ve školní jídelně od 13:30 - 16:00.
Srdečně zve KRPŠ a ŠD ZŠ 1. máje Hranice.
vysv..jpg

Ve středu 31. 1. dostanou děti v poslední vyučovací hodině své první vysvědčení. Písemný úkol tento den vynechám, ať si tuto velkou událost můžete užít :-). Děti si přinesou domů výpis vysvědčení, který jim zůstává.
V pátek 2. 2. jsou pololetní prázdniny.

Ukončili jsme 1. cyklus plavání a od pondělí 22.1. bude tedy změna rozvrhu hodin. Platí opět původní rozvrh, v pondělí a ve čtvrtek je tělesná výchova. Děti si přinesou do školy cvičební úbor.

 

 

plavec 2.jpg

Ve středu 17. 1. ukončí děti první cyklus výuky plavání a dostanou "Mokré vysvědčení". Rodiče se mohou přijít na děti podívat (8:00 - 9:00).

index.jpg
V pátek 22.12. budeme mít "Vánoce ve třídě" - prosím rodiče, aby dětem připravili: na výrobu vánočního svícnu jablko, dortovou svíčku, 20 párátek, ozdoby k napichování (např. rozinky, želé bonbony, sušené ovoce, koření (hřebíček), mašličku), dále 4 kousky cukroví nebo ovoce na náš "vánoční stůl". Aktovku si děti brát nemusí, stačí batůžek, pouzdro, kartička na oběd.
Milí rodiče, stalo se již tradicí, že škola připravuje v závěru roku stolní kalendáře s ilustracemi našich žáků. Kalendář stojí 100 Kč. Děti mají v Notýsku lístek, na který, prosím, označte, zda máte zájem o jeho zakoupení. Kalendář mám u sebe k nahlédnutí. Děkuji.
koralky.jpg
Prosím rodiče, aby připravili dětem na úterý 12.12. koření na navlékání. Koření (hřebíček, nové koření) povařte do změknutí, ještě vlhké zavřete do plastové krabičky. Můžete přidat rozinky, kousky pomerančové kůry (tvary můžete vykrojit pomocí malých vykrajovátek na cukroví) … Dále děti potřebují jehlu (nejlépe s tupou špičkou) s navléknutou pevnou nití (60-70 cm). Moc děkuji.
 
čert, M., a..jpg
V úterý 5.12. budeme mít projektový den "Čertovská školička". Čeká nás čertovské čtení, psaní, počítání a zpívání. Nebude chybět čertovská pohádka a soutěžení družstev čertic a čertíků. Budeme potřebovat čertovský obleček (rodiče prosím o pomoc při přípravě), pouzdro, svačinu a kartičku na oběd. První hodinu bude AJ!
 

 
Created by George King Company 2007 - 2010

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one